82 %
Vynikajúce
Postavenie
riadiaceho
orgánu
Odvolanie
členov
riadiaceho
orgánu
SuverenitaSpoločné
rozhodovanie
a kontrola
Platy
57 %100 %100 %89 %
Peter Kažimír
guvernér
od 1.6.2019
82 %
Vynikajúce
Postavenie
riadiaceho
orgánu
Odvolanie
členov
riadiaceho
orgánu
SuverenitaSpoločné
rozhodovanie
a kontrola
Platy
89 %100 %71 %70 %
Ivan Šramko
predseda
od 27.6.2012
79 %
Veľmi dobré
Postavenie
riadiaceho
orgánu
Odvolanie
členov
riadiaceho
orgánu
SuverenitaSpoločné
rozhodovanie
a kontrola
Platy
78 %100 %75 %68 %
Ivan Fiačan
predseda
od 17.4.2019
77 %
Veľmi dobré
Postavenie
vedúcej
osoby
Odvolanie
vedúcej
osoby
SuverenitaSpoločné
rozhodovanie
a kontrola
Platy
67 %100 %88 %59 %
Jaromír Čižnár
generálny prokurátor
od 17.7.2013
70 %
Veľmi dobré
Postavenie
vedúcej
osoby
Odvolanie
vedúcej
osoby
SuverenitaSpoločné
rozhodovanie
a kontrola
Platy
52 %75 %75 %89 %59 %
Jaroslav Rezník
generálny riaditeľ
od 2.8.2017
62 %
Veľmi dobré
Postavenie
riadiaceho
orgánu
Odvolanie
členov
riadiaceho
orgánu
SuverenitaSpoločné
rozhodovanie
a kontrola
Platy
57 %0 %88 %41 %
Lenka Praženková
predseda
od 11.7.2017
60 %
Dobré
Postavenie
vedúcej
osoby
Odvolanie
vedúcej
osoby
SuverenitaSpoločné
rozhodovanie
a kontrola
Platy
33 %100 %88 %31 %
Mária Patakyová
verejný ochranca práv
od 29.3.2017
56 %
Dobré
Postavenie
vedúcej
osoby
Odvolanie
vedúcej
osoby
SuverenitaSpoločné
rozhodovanie
a kontrola
Platy
30 %25 %88 %78 %37 %
Tomáš Haško
predseda
od 29.4.2016
53 %
Dobré
Postavenie
vedúcej
osoby
Odvolanie
vedúcej
osoby
SuverenitaSpoločné
rozhodovanie
a kontrola
Platy
30 %25 %63 %89 %39 %
Ľubomír Jahnátek
predseda
od 25.7.2017
50 %
Dobré
Postavenie
vedúcej
osoby
Odvolanie
vedúcej
osoby
SuverenitaSpoločné
rozhodovanie
a kontrola
Platy
56 %75 %50 %18 %
Vladimír Kešjar
predseda
od 30.1.2014
50 %
Dobré
Postavenie
vedúcej
osoby
Odvolanie
vedúcej
osoby
SuverenitaSpoločné
rozhodovanie
a kontrola
Platy
44 %75 %38 %67 %28 %
Tibor Menyhart
predseda
od 1.7.2011
49 %
Dobré
Postavenie
riadiaceho
orgánu
Odvolanie
členov
riadiaceho
orgánu
SuverenitaSpoločné
rozhodovanie
a kontrola
Platy
65 %25 %63 %16 %
Marta Danielová
predseda
od 9.11.2016
48 %
Dobré
Postavenie
vedúcej
osoby
Odvolanie
vedúcej
osoby
SuverenitaSpoločné
rozhodovanie
a kontrola
Platy
37 %25 %75 %43 %
Karol Mitrík
predseda
od 21.5.2015
46 %
Dobré
Postavenie
vedúcej
osoby
Odvolanie
vedúcej
osoby
SuverenitaSpoločné
rozhodovanie
a kontrola
Platy
59 %25 %25 %67 %35 %
Miroslav Hlivák
predseda
od 14.9.2017
45 %
Dobré
Postavenie
vedúcej
osoby
Odvolanie
vedúcej
osoby
SuverenitaSpoločné
rozhodovanie
a kontrola
Platy
44 %75 %38 %35 %
Milan Lučanský
prezident
od 1.6.2018
38 %
Dostatočné
Postavenie
vedúcej
osoby
Odvolanie
vedúcej
osoby
SuverenitaSpoločné
rozhodovanie
a kontrola
Platy
44 %25 %50 %17 %
Ján Breja
predseda
od 1.1.2014
33 %
Dostatočné
Postavenie
vedúcej
osoby
Odvolanie
vedúcej
osoby
SuverenitaSpoločné
rozhodovanie
a kontrola
Platy
44 %75 %13 %11 %
Alexander Ballek
predseda
od 24.11.2016
16 %
Zlé
Postavenie
vedúcej
osoby
Odvolanie
vedúcej
osoby
SuverenitaSpoločné
rozhodovanie
a kontrola
Platy
11 %0 %13 %34 %
Lenka Wittenbergerová
prezident
od 1.10.2018